Zažijte jedinečný den na mosteckém autodromu s Pragou R1 a dalšími supersporty

Autor: Redakce

Pražský specialista na servis Mercedesů a AMG otevírá ve čtvrtek 30. března sezónu na mosteckém závodním okruhu. Milovníci rychlé jízdy mohou otestovat schopnost své i svých plechových miláčků v bezpečí závodní trati, která bude ten den vyhrazena jenom registrovaným jezdcům. Vedle silničních aut se mohou návštěvníci těšit i na český závodní speciál Praga R1 a dokonce i na silniční prototyp Praga R1R!

Kromě AutoTechnologi, která je pořadatelem celé akce je možné se těšit na vozy Ferrari a Maserati, která přiveze Scuderia Praha, prezentaci Auto Palace Butovice, na tuningové speciály rozličných českých firem, ale i na řadu dalších auto-moto doplňků 4SR a Racing Syndicate a mnohé další.

„Již teď je jasné, že kromě Mercedesů a AMG vč. námi upraveného AMG GT-S s výkonem přes 650 koní, budou na okruhu a v boxech k vidění krásná Ferrari, Porsche, Alfa a další. Zlatým hřebem bude Praga R1R, která zatím existuje v jediném exempláři. Každý milovník aut si určitě přijde na své,“ říká Jan Popelář majitel AutoTechnologi. „Jezdci, kteří se chtějí zúčastnit celodenních jízd se musí nejpozději do pátku 17. 3. registrovat prostřednictvím formuláře na našem webu, ale zbývá již jen pár posledních míst,“ dodává Popelář.

Ani široká veřejnost nepřijde zkrátka. Za 100 Kč bude mít vstup do veřejné části okruhu vč. boxů, kde bude možné z bezprostřední blízkosti obdivovat skvosty na čtyřech kolech. V ceně je zahrnuto i parkování přímo v paddocku. Děti do 15 let mají vstup zdarma, musí mít kvůli bezpečnosti dospělý doprovod. Pro odvážné budou připraveny taxi jízdy v upraveném Porsche Cayman S od PK Project i možnost svést se s Pragou R1, kterou bude pilotovat přímo tovární pilot Aleš Jirásek. Pro zájemce bude na místě i mostecký instruktor Jakub Michalovič, který vám ukáže, jak správně řídit váš vůz na okruhu. Díky omezenému počtu vozů na trati (vždy max. 10) se nikdo nemusí bát o bezpečnost. O celodenní zábavu tak bude určitě postaráno.

AutoTechnologi je specializovaný servis vozů Mercedes-Benz, Maybach a AMG, dále se zaměřuje na tzv. customer sports a prodej i servis Praga Cars. Její tým např. v sezóně 2015 vyhrál absolutní pořadí prestižní Blancpain GT Series s vozy SLS AMG GT3.

Více o akci se dozvíte na http://www.autotechnologi.cz/novinky/most-2017/most-2017.html nebo na https://www.facebook.com/events/1762316704085627/

Další články

Co dělat při požáru vozidla?

Projekt Ty to zvládneš ! Velké riziko ohrožení života nebo těžkého zranění v současném dopravním provozu ...