O nás

Active Radio a.s. je multimediální skupina, která od roku 2018 patří holdingové společnosti Czech Media Invest. Spolu se skupinou Active je v České republice součástí této nadnárodní společnosti také divize médií sdružených do skupiny Czech News Center (např. Blesk, AHA!, Sport, iSport.cz, atd.), lídr knižního trhu EUROMEDIA GROUP, a.s. a tiskárny Czech Print Center.

Active Group je nejvýznamnější hráč na českém rozhlasovém trhu. Provozuje rádia Frekvence 1, Evropa 2, rádio Bonton a Dance Rádio. Již více než deset let navíc intenzivně rozvíjí své internetové aktivity – největší digitální hudební službu v ČR Youradio a podcastovou aplikaci Youradio Talk. Kromě výše zmíněných aktivit patří do portfolia Active Group také dětská značka prasátka Pigy. Velmi silné jsou také jednotlivé značky na sociálních sítích, kde například Evropa 2 má dnes již více než milion fanoušků.

Součástí rodiny Active je také eventová divize No Limits. Ta produkuje nejrůznější koncerty zahraničních i tuzemských interpretů (např. Gipsy Kings, Modern Talking apod.), festivaly jako je Paráda fest Frekvence 1, velké outdoorové eventy jako je Rádio srdcem pro Život dětem nebo Den na maXXimum. Do portfolia No Limits lze dále zahrnout akce a aktivity pro klienty na míru, například nejrůznější rádiové road-show, speciální soutěže propojené s eventy a řadu dalších aktivit.