Zapoj se do společné soutěže BEZPEČNĚ NA CESTĚ a CAR4WAY a jezdi zadarmo!

Autor: Alena Špergová
Štítky:

U CAR4WAY v tom jedeš jenom za půjčovné! Chceš v tom jet úplně zadarmo?

Je to úplně jednoduché. Zapoj se do společné soutěže BEZPEČNĚ NA CESTĚ a CAR4WAY. Jezdi bezpečně na cestách s CAR4WAY a my tě za to odměníme 5 000 volnými minutami do carsharingu v Praze a Brně.

Potřebuješ se rychle dostat za partnerem, na trénink nebo na pivo, klidně i v noci, kdy už MHD nejezdí?Půjč si sdílené auto, nemačkej se v tramvaji, šalině a neplať za drahé taxi.

Když chceš vyrazit o víkendu na výlet, nemusíš přemlouvat rodiče, aby Ti půjčili svoji starou káru, o kterou se tolik bojí. Půjč si u nás nové auto na celý víkend. Když pojedete třeba ve čtyřech, je půjčení auta levnější než cesta vlakem nebo autobusem. O pohodlí a komfortu moderního auta ani nemusíme mluvit, v autě, které máš jenom pro sebe nepotřebuješ roušku ani nemusíš koukat na divné spolucestující, které sis nevybral.

Každý den do nabídky doplňujeme nové auto v super výbavě, takže můžeš být první, kdo v autě pojede. Všechny vozy mají Apple carplay i Android auto pro snadné propojení telefonu s autem. Jednoduše připojíš svůj telefon a bezpečně promítáš navigaci na obrazovku. Duální klimatizace je samozřejmostí, stejně jako bohatá výbava auta pro maximální pohodlí, jako prosklená střecha, automatická převodovka, vyhřívání sedaček a další vychytávky. Vše od značky Škoda, půjčit si můžeš Fabii, Scalu, Octavii Combi i Karoqa, což je stylové SUV.

Chceš si tohle všechno užívat s 5 000 volnými minutami v kapse?

Pokud ji ještě nemáš stáhni si apku CAR4WAY, zaregistruj se a během pár minut můžeš jezdit více jak 1 000 vozy od Fabie po Karoqa. Všechno ovládáš snadno přes svůj mobil, tomu se říká chytrá cesta k cíli.

Pak stačí najezdit „1000hodin“ bez nehody a pokuty do konce roku 2021 a odměna 5 000 minut je tvá.

Se sdílenými auty od CAR4WAY si zvýšíš kvalitu života. A máš vůz k dispozici kdykoliv, kdy ho zrovna potřebuješ.

Nezapomeň – Jezdi BEZPEČNĚ a neplať ani pokuty!

 

Pravidla:

Soutěžící musí být registrovaný v CAR4WAY a ujet 1 000 hodin v minutovém tarifu dle platného ceníku na car4way.cz od vyhlášení soutěže do 31. 12. 2021. Soutěžící musí mít platný řidičský průkaz třídy „B“. Při převzetí ceny se soutěžící musí prokázat platným dokladem (občanský průkaz nebo pas).

Další články

Co dělat při požáru vozidla?

Projekt Ty to zvládneš ! Velké riziko ohrožení života nebo těžkého zranění v současném dopravním provozu ...