Bezpečně na cestě vzdělává nejmladší účastníky silničního provozu

Autor: Alena Špergová

Praha, 21. červen 2021 – Již od útlého dětství, jakmile se staneme účastníky silničního provozu, potřebujeme vědět, jak se máme správně chovat na silnicích, abychom neohrožovali sebe, ani ostatní účastníky. Projekt Bezpečně na cestě proto tentokrát spojil síly s dětskou značkou Pigy, aby společně šířily osvětu mezi nejmladšími účastníky silničního provozu.

V červnu se Projekt bezpečně na cestě účastní dvou akcí pořádaných pro rodiny s dětmi. Hravou formou učí děti, jak se mají správně chovat na silnicích. K tomu jim rozdává omalovánky a další zábavné materiály. Stánek Active Radia právě s těmito materiály od Besipu jste mohli potkat na první zastávce letní roadshow Pigy a Lily na cestách, která se odehrála 12. a 13. června v Parku Mirakulum v Milovicích. Další jejich zastávkou bude o tomto víkendu cirkusový festival Le Cirque v Botanické zahradě Praha.

Projekt Bezpečně na cestě se zaměřuje na všechny účastníky silničního provozu od malých dětí přes mladé řidiče až po seniory. Každá ze značek skupiny Active Radio se zaměřuje na jinou cílovou skupinu. Díky tomu bude kompletně pokryta populace od 3 let a více.

 

Realizace projektu je financována z prostředků Fondu zábrany škod a to podle pravidel uveřejněných na stránkách www.fondzabranyskod.cz.

Další články

Co dělat při požáru vozidla?

Projekt Ty to zvládneš ! Velké riziko ohrožení života nebo těžkého zranění v současném dopravním provozu ...