„Máme se rádi! Aneb mysli jinak“

Autor: Redakce

V první polovině května proběhla soutěž v rámci akce Dopravní jednička na téma „Máme se rádi! Aneb mysli jinak“. Soutěž byla pod taktovkou Evropy 2 ve spolupráci s BESIPem a časopisem Svět motorů.

A jak soutěž probíhala? Hlavním úkolem bylo ladit Evropu 2 a hlídat signál moderátorů mezi 6:00 a 18:00 hodinou, dovolat se do studia Evropy 2 a správně zodpovědět soutěžní otázku. Kdo se probojoval až do samotného finále, mohl si užít výhru v podobě poukazu na kurz bezpečné jízdy, off-road jízdu ve voze Hummer od MaxCars, a voucher do Hotelu U Milína.

Ovšem abychom i my šli příkladem v bezpečnosti jízdy, vyslali jsme auto obrandované Evropou 2 do terénu. Dárek čekal na každého, kdo byl pozorný a auto si odchytil. Zahlédnout jste ho mohli např. v Karlových Varech, Jihlavě, Liberci, Brně, Kutné Hoře a mnoha dalších městech.

A proč název „Máme se rádi! Aneb mysli jinak“ a ještě v květnu? Protože květen je měsícem lásky, tak proč se nemít rádi i na silnicích? Berme květen jako start pro nové myšlení v každodenním silničním provozu.

Máme se rádi, aneb mysli jinak…na evropa2.cz

Další články

Děkovačka na Pocastu roku

Ředitel BESIPu vyhlašoval kategorii na Podcastu roku Tomáš Neřold Děkujeme za podporu projektu Bezpečně na cestě ...