„Máme se rádi! Aneb mysli jinak“

Autor: Redakce

V první polovině května proběhla soutěž v rámci akce Dopravní jednička na téma „Máme se rádi! Aneb mysli jinak“. Soutěž byla pod taktovkou Evropy 2 ve spolupráci s BESIPem a časopisem Svět motorů.

A jak soutěž probíhala? Hlavním úkolem bylo ladit Evropu 2 a hlídat signál moderátorů mezi 6:00 a 18:00 hodinou, dovolat se do studia Evropy 2 a správně zodpovědět soutěžní otázku. Kdo se probojoval až do samotného finále, mohl si užít výhru v podobě poukazu na kurz bezpečné jízdy, off-road jízdu ve voze Hummer od MaxCars, a voucher do Hotelu U Milína.

Ovšem abychom i my šli příkladem v bezpečnosti jízdy, vyslali jsme auto obrandované Evropou 2 do terénu. Dárek čekal na každého, kdo byl pozorný a auto si odchytil. Zahlédnout jste ho mohli např. v Karlových Varech, Jihlavě, Liberci, Brně, Kutné Hoře a mnoha dalších městech.

A proč název „Máme se rádi! Aneb mysli jinak“ a ještě v květnu? Protože květen je měsícem lásky, tak proč se nemít rádi i na silnicích? Berme květen jako start pro nové myšlení v každodenním silničním provozu.

Máme se rádi, aneb mysli jinak…na evropa2.cz

Další články