Evropa 2 dnes vítá ve studiu žáky 4.B. ZŠ Březnice, kteří vyhráli exkurzi do rádia.

Autor: Jiří Hoffmann

Soutěž Dávej bacha si připravil projekt Bezpečně na cestě.

V září jsme vám představili edukativní soutěž zaměřenou na bezpečí dětí při cestě do školy. Samy děti měly upozornit na nebezpečná místa a situace v okolí školy, a navrhnout, jak je zlepšit. Soutěže, kterou jsme zrealizovali díky projektu Bezpečně na cestě, se zúčastnilo celkem 52 tříd. Dnes máme ve studiu žáky 4.B. ZŠ Březnice, kteří vyhráli exkurzi do rádia.

DĚTI NETUŠILI, ŽE PANÍ UČITELKA PROJEKT POSLALA DO SOUTĚŽE, ZDE JE TEXT, KTERÝ NÁM POSLALI, V PŘÍLOZE NAJDEŠ OBRÁZEK, KTERÝ DO SOUTĚŽE POSLALI.

 Krásný dobrý den milá Evropo 2, posíláme naši koncepci přecházení přes komunikaci. Text s opatřeními máme uveden rovnou na vytvořeném pousteru. Naše dopravní situace v okolí školy je opravdu složitá. Každý den se řeší bezpečí dětí! V rámci projektu jsme se naučili více dívat kolem sebe, číst v mapách, poznávat značky, kreslit komiks, uvažovat nad věcmi v širších souvislostech a vymýšlet závěry. V případě nehody nám neunikla ani čísla záchranného systému. Jsme jenom čtvrťáčci, ale opravdu jsme se snažili. Děkujeme za projekt a možnost se na něm podílet. Třída 4. B

PS. Děti netuší, že projekt odesílám, tak třeba jim nakonec Vaše zpětná vazba udělá velkou radost. ❤️

Jinak na základě projektu některé děti poznaly, že existuje skvělé rádio s názvem Evropa 2.

více zde

Další články

Děkovačka na Pocastu roku

Ředitel BESIPu vyhlašoval kategorii na Podcastu roku Tomáš Neřold Děkujeme za podporu projektu Bezpečně na cestě ...